Listonic na Windows Phone 7

Dawid Kulbaka, 06-06-2011 | Źródło: Informacja prasowa

Listonic, czyli mobilna lista zakupów, to jedna z pierwszych polskich aplikacji dostępna na najnowszy system mobilny od Microsoftu – Windows Phone 7.

Mimo, iż liczba aplikacji w Windows Phone Marketplace przekroczyła już 20 000, tych przygotowanych specjalnie na polski rynek jest ciągle niewiele. Głównym powodem jest oczywiście fakt, że sam Marketplace będzie oficjalnie dostępny w języku polskim dopiero jesienią. 

 

 
Listonic dostępny jest na wszystkie popularne platformy mobilne w tym m.in. iPhone, Android, Symbian, Java. Jednak to wersja na Windows Phone 7, zachowując swoje największe zalety: łatwość obsługi i intuicyjny interfejs, otrzymała najbardziej nowoczesny design.  Było to możliwe dzięki wykorzystaniu widoków i mechanizmów charakterystycznych dla  nowego systemu dla telefonów komórkowych z systemem Windows Phone 7 jak np. nawigacji w widoku Panoramy czy Pivot.
 
Idea Listonic polega na przeniesieniu tradycyjnych list zakupów w świat technologii. Dzięki aplikacji mobilnej każdy może mieć listy zakupów zawsze przy sobie, na dowolnym telefonie komórkowym lub w Internecie: na stronie listonic.com. Co więcej, możliwość współdzielenia list ze znajomymi, rodziną, w pracy, ułatwia cotygodniowe wyprawy do sklepu.
 
Obecnie aplikacja posiada już 100 000 użytkowników.

 

Ocena 2.81/5 (56.23%) (239 głosów)
 • Śledzik
TAGI: listonic  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.