Opera "Miecznik" dostępna do testowania

Dawid Kulbaka, 31-05-2011 | Źródło: Opera

Nowa beta przeglądarki Opery zmienia popularną funkcję szybkiego wybierania poprzez włączenie w jego skład rozszerzeń. Rozszerzenia szybkiego wybierania zmieniają proste zakładki w postaci miniatur w dynamiczne źródło aktualizowanych treści dostępnych w każdej nowej karcie.

Co to oznacza? Zamiast statycznego linku do strony z pogodą, rozszerzenie szybkiego wybierania może wyświetlić prognozę dla twojego określonego miejsca

 
Tworzenie rozszerzeń szybkiego wybierania jest proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to podstawowe umiejętności dewelopera. Dokumentacja jest dostępna tutaj: http://dev.opera.com/articles/view/creating-opera-speed-dial-extensions/.
 
Miecznik umożliwia bezpieczną synchronizację haseł poprzez Operę Link, dzięki czemu możesz zalogować się na Facebooku, koncie poczty i innych stronach z dowolnego miejsca. Opera Link synchronizuje także zakładki, szybkie wybieranie, preferencje wyszukiwania, notatki (tak, w Operze możesz robić notatki) i historię przeglądania. 
 
Pobierz Miecznika beta z http://www.opera.com/browser/next. Jeśli uprzednio pobrałeś alfę, Opera Next automatycznie zaktualizuje ją do bety. 
Ocena 2.23/5 (44.57%) (341 głosów)
 • Śledzik
TAGI: opera   przegladarki  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.