Flickr z opcją przywracania konta

Pawel Cebula, 30-05-2011 | Źródło: Webware

Flickr zdecydowanie nie należy do serwisów, które regularnie przechodzą poważne zmiany, które przy okazji wnoszą również nowe funkcje. Yahoo uległo jednak prośbom ze strony użytkowników i dodało brakującą funkcję.

Pośród wszystkich usług, które należą do Yahoo, zdecydowanie najlepszą opinią cieszył się Flickr. Serwis ten pozwala na bardzo łatwe dodawanie zdjęć, którymi możemy się dzielić z innymi internautami. Mimo to, coraz wyraźniej widać spadające zainteresowanie tym serwisem, ściągając tym samym kolejne kłopoty na Yahoo.

Od dłuższego czasu, na liście nowości oczekiwanych przez użytkowników znajdowała się funkcja przywracania konta po usunięciu go. Yahoo ostatecznie zdecydowało się spełnić tę prośbę, dzięki czemu nawet po usunięciu konta mamy możliwość odzyskania naszych fotografii, komentarzy i innych danych.

Możliwe jest to jednak tylko w ciągu 90 dni od momentu usunięcia konta. Powód jest dość oczywisty - dłuższy okres przetrzymywania danych oznacza konieczność zabezpieczenia większej ilości danych, z których i tak niewielka część zostanie przywrócona. Do tej pory przywracanie konta było możliwe wyłącznie na prośbę użytkownika i zazwyczaj zajmowało to sporo czasu.

Ocena 2.14/5 (42.87%) (376 głosów)
 • Śledzik
TAGI: zdjecia   flickr   serwis  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.