Milion na start: kolejna szansa dla start-upów

Dawid Kulbaka, 26-05-2011 | Źródło: Własne

Rusza ostatni etap naboru wniosków do Inkubatora Przedsiębiorczości Media 3.0. Pomysłodawcy z obszarów związanych z sektorem ICT oraz Multimediów mogą zgłaszać swoje projekty jeszcze tylko do 15 lipca bieżącego roku.

Celem Inkubatora Przedsiębiorczości Media 3.0 jest kapitałowe i merytoryczne wsparcie, pomysłowych i energicznych ludzi w tworzeniu innowacyjnych projektów.
 
 
- Szukamy dobrych pomysłów kiełkujących w głowach osób z inicjatywą, którzy do tej pory nie prowadzili własnego biznesu, jak i również tych pochodzących od „zawodowych startup-owców”, którzy mają doświadczenie i chcą rozwinąć kolejne innowacyjne biznesy. Zachęcamy także pracowników korporacji do założenia własnej firmy na bazie ich innowatorskich pomysłów, które nie mają szans na realizację w korporacji. – mówi Krzysztof Wnęk, prezes Miasteczka Multimedialnego, spółki która koordynuje projekt Media 3.0.
 
Żeby zgłosić swój projekt należy do 15 lipca 2011 r. wypełnić na stronie www.MilionNaStart.pl prosty formularz rejestracyjny. Każdy pomysł zostanie rozpatrzony przez zespół ludzi posiadający bogate doświadczenie biznesowe oraz dużą wiedzę na temat transakcji kapitałowych. Wyłonione projekty mogą liczyć na wsparcie merytoryczne oraz finansowe w wysokości do 200 tys. EURO.
Ocena 2.46/5 (49.19%) (246 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.