Aplikacja Radia Zet na Androida

Dawid Kulbaka, 26-05-2011 | Źródło: Radio Zet

Radio ZET udostępniło bezpłatną aplikację przeznaczoną dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. To pierwsze wielofunkcyjne oprogramowanie radiowe na polskim rynku dedykowane jednej stacji.

Po uruchomieniu aplikacji Radia ZET i pozostałych stacji należących do Grupy Eurozet na urządzenia firmy Apple przyszedł czas na Androida. Od dzisiaj użytkownicy korzystający z tego systemu operacyjnego mogą oficjalnie pobierać program umożliwiający słuchanie Radia ZET online, a także korzystać z licznych dodatkowych funkcji. Wśród nich najważniejsze to: możliwość słuchania ponad 20 popularnych internetowych kanałów muzycznych, dostęp do platformy wiadomości ZETnews i działanie w tle. 

 
Aplikacja jest zintegrowana z Facebookiem. Za pomocą jednego kliknięcia można podzielić się ze znajomymi ciekawą informacją lub ulubioną piosenką. W zakładce Podcasty znajdują się archiwalne programy „Gość Radia ZET” oraz „7 Dzień Tygodnia”. Ponadto, użytkownik otrzymuje informacje o granych utworach, może je dodawać do ulubionych i skorzystać z funkcji budzika.
Ocena 2.47/5 (49.36%) (419 głosów)
 • Śledzik
TAGI: android   internet   mobile   radio  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.