Chrome 13 już w kanale deweloperskim

Pawel Cebula, 19-05-2011 | Źródło: favbrowser

Premiera ostatniej stabilnej wersji Google Chrome miała miejsce pod koniec kwietnia. W międzyczasie trwają prace nad kolejnymi wersjami przeglądarki - do kanału deweloperskiego trafił już Chrome 13.

Najbliższe wydanie przeglądarki Google będzie miało numer 12, jednak już teraz programiści mają możliwość testowania kolejnego wydania coraz popularniejszej przeglądarki. Na tę chwilę lista nowości i zmian, z którymi będziemy mieć do czynienia jest cały czas otwarta i może ulec zmianie.

Najprawdopodobniej usprawnieniu ulegnie OmniBox, który pełni funkcje paska adresu, wyszukiwarki, a także przeglądarki zakładek i historii zgromadzonej w trakcie korzystania z aplikacji. Trwają również prace nad poprawą podglądu wydruku, w przypadku którego problemy zauważono już po premierze Chrome 11.

Testowe wydania Chrome dostępne jest na stronie projektu Chromium. Od niedawna użytkownicy systemu OS X mają możliwość korzystania ze specjalnego kanału "Canary", który obejmuje wydania aktualizowane częściej niż w przypadku kanału deweloperskiego.

Ocena 2.25/5 (45.07%) (213 głosów)
 • Śledzik
TAGI: przegladarki   google   chrome  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.