Aplikacje mobilne w 12 lekcjach Adobe - za darmo

Dawid Kulbaka, 18-05-2011 | Źródło: Adobe

Firma Adobe, z okazji wprowadzenia do sprzedaży nowego pakietu Adobe CS 5.5 przygotowała bezpłatne szkolenie dotyczące przygotowywania aplikacji mobilnych.

Pod adresem www.mobiliusz.pl znalazło się 12 wideo-lekcji m.in. na temat tworzenia stron www na smartfony i tablety, tworzenia aplikacji na urządzenia przenośne, przenoszenia aplikacji flash na smartfony.

 
 
Szkolenia przygotowali eksperci specjalizujący się w dziedzinach związanych z rozwiązaniami na urządzenia przenośne działające pod kontrolą Android, iOS i Blackberry Tablet OS: Piotr Walczyszyn z Adobe, Grzegorz Róg z EduWeb.pl oraz Robert Podgórski z Black Moon Design. Może je obejrzeć każdy, dostęp jest możliwy po prostej rejestracji.
 
Promocja nowego Adobe CS w wersji 5.5 jest też wsparta konkursami organizowanymi z popularnymi blogerami. W ciągu najbliższego miesiąca na blogach Macieja Budzicha (blog.mediafun.pl), Grzegorza Marczaka (antyweb.pl), Artura Kurasińskiego (AK74.pl), Pawła Lipca (webfan.pl), Przemysława Marczyńskiego (mojmac.pl) oraz Piotra Peszko (blog.2edu.pl) ruszą konkursy dla osób zainteresowanych rozwiązaniami mobilnymi. Do wygrania będą w nich urządzenia mobilne: tablety i smartfony, specjalne akcesoria.
 
Nowa linia produktów Adobe Creative Suite 5.5, którą promuje wideokurs i konkursy organizowane z blogerami zawiera innowacyjne narzędzia do tworzenia aplikacji na platformach Flash, HTML5 i Mobile App oraz materiałów wideo i publikacji cyfrowych. Jeden z najważniejszych pakietów linii CS 5.5, szczególnie przydatny dla twórców mobilych rozwiązań to  Creative Suite 5.5 Web Premium. Pakiet zawiera wiele nowatorskich narzędzi HTML5 i Adobe Flash, które umożliwiają  tworzenie treści i aplikacji przeznaczonych niemal na każde urządzenie oraz osiąganie z nich przychodów.
 
Adobe CS 5.5 pozwala projektantom i programistom opracowywać aplikacje mobilne na różne platformy, w tym takie jak Android, BlackBerry Tablet OS i iOS, tworzyć materiały w języku HTML5 oraz wykorzystywać program Flash Player do dostarczania filmów wideo, gier i aplikacji RIA. 
Ocena 2.13/5 (42.67%) (345 głosów)
  • Śledzik
TAGI: adobe   flash   photoshop   wideo   konkursy  

Komentarze:

  • rbfAQnHKtRcWu
    Dodał: Kasia data: 2012-02-05
    nie no… nie chce mi sie wzieryc, zeby reklama Jacka z Matrixem byla lepsza niz ta z czaszką (ktorej tutaj notabene nie ma ;) ) · 13.07.2009, 13:15


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.