YouTube z funkcją "Music Chart"

Pawel Cebula, 13-05-2011 | Źródło: ReadWriteWeb

Użytkownicy, którzy odwiedzili YouTube w ostatnich godzinach na pewno zauważyli nową sekcję - "Top Music Chart", która prezentuje najpopularniejsze wideoklipy znajdujące się w serwisie.

YouTube 100 - bo taką właściwie nazwę nosi nowa funkcja w tym najpopularniejszym serwisie wideo - prezentuje listę najpopularniejszych klipów wideo dodanych przez oficjalnych dystrybutorów, jak i samych użytkowników. Sekcja "Top Music Chart" widoczna jest po przejściu na stronę YouTube.com/Music.
 
 
Ranking działa w dość charakterystyczny sposób - uwzględniane są wszystkie pliki wideo, nawet te, które cieszą się bardzo kiepskimi opiniami i ocenami - najważniejszym kryterium jest tutaj liczba wyświetleń danego klipu. "Lista przebojów" YouTube bardzo dokładnie odzwierciedla aktualnego trendy i popularność poszczególnych artystów, czy utworów.
 
"Top Music Charts" pozwala oczywiście na automatyczne odtworzenie wszystkich plików wideo, które zostały uwzględnione w zestawieniu - w tym celu wykorzystywana jest funkcja playlist, dostępna w YouTube od dłuższego czasu.
Ocena 2.08/5 (41.61%) (322 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google   muzyka   wideo   pliki   youtube  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.