Google Business Photos - firma od środka

Pawel Cebula, 09-05-2011 | Źródło: Webware

Usługi takie jak Mapy Google, czy Earth pozwalają na przeglądanie zdjęć satelitarnych i map niemal dowolnego zakątka na Ziemi. Wielu osobom brakowało możliwości zajrzenia do wnętrza różnych restauracji, czy lokali. Rozwiązaniem problemu może być Google Business Photos.

Planując wizytę w jakimś nowym mieście bardzo często wykorzystywane są Mapy Google, które pozwalają na znalezienie miejsca, w którym będziemy nocować, lub które mamy zamiar odwiedzić przy okazji. Niektóre miejsca okazują się dość dużym rozczarowaniem w momencie, gdy pojawiamy się w nich.
 

 
Google Business Photos jest projektem, który ma na celu umożliwić właścicielom różnych firm, restauracji, czy klubów zareklamowanie swojego biznesu przy pomocy zdjęć, które zdecydowanie najlepiej oddają charakter konkretnego punktu. Właściciel w ten sposób ma możliwość promocji, a klient wie czego może oczekiwać.
 
Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem strony Google Business Photos. Aktualnie zdjęcia są wykonywane na terenie Stanów Zjednoczonych, Japonii, Australii i Nowej Zelandii.
Ocena 2.09/5 (41.9%) (327 głosów)
 • Śledzik
TAGI: photos   business   zdjecia   google  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.