ZapMobi ułatwia tworzenie mobilnych stron www

Pawel Cebula, 06-05-2011 | Źródło: KillerStartups

Liczba użytkowników korzystających z Internetu za pośrednictwem urządzeń mobilnych stale się powiększa. Koniecznością staje się więc równoległe tworzenie klasycznej wersji serwisu i mobilnej odmiany. Tworzenie mobilnej wersji strony nie musi być wcale pracochłonne.

Polacy coraz chętniej korzystają z Internetu na swoich smartfonach. Specyfika tego rodzaju urządzeń wymusza na webmasterach przygotowanie dodatkowej wersji witryny, która jest bardziej dopasowana i zoptymalizowana. Zdecydowanie najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowych narzędzi takich jak np. ZapMobi.comStrona przygotowana przez ZapMobi.com może uwzględniać elementy takie jak pliki graficzne, wideo, pokazy slajdów, formularze itp. Wszystkie czynności związane z przygotowaniem strony odbywają się za pośrednictwem specjalnego interfejsu - użytkownik korzystający z tej usługi nie musi znać żadnego języka programowania. Jeden z dostępnych wariantów usługi ZapMobi jest darmowy.

Ocena 2.21/5 (44.26%) (507 głosów)
 • Śledzik
TAGI: projekt   webdesign   mobile   strony  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.