Wszystkie premiery w jedynym miejscu

Dawid Kulbaka, 05-05-2011 | Źródło: Informacja prasowa

DataPremiery.pl jest pierwszym w Polsce serwisem prezentującym daty premier produktów i usług z wielu dziedzin w ramach jednej strony internetowej.

 Znajdują się tu nowości z szeroko pojętej sfery rozrywki, a więc filmy, muzyka, książki oraz gry komputerowe. W serwisie prezentowane są również premiery sprzętu elektronicznego, oprogramowania, a także daty rozpoczęcia różnych wyczekiwanych wydarzeń, takich jak koncerty, mecze, czy… początek wakacji.

 
Idea serwisu jest prosta – umożliwić użytkownikowi szybkie i łatwe odnalezienie premier, które naprawdę go interesują. Podstawową funkcją jest śledzenie wybranych nowości poprzez dodanie ich na specjalną listę „Moje Premiery”. Dzięki temu użytkownik jest informowany na bieżąco o wszelkich zmianach związanych z danym tytułem, a także otrzymuje powiadomienia odnośnie zbliżającej się premiery.
 
Aby ułatwić użytkownikowi przeglądanie premier strona została wyposażona w szeroką gamę filtrów, których zadaniem jest ograniczenie wyświetlanych premier zgodnie z jego zainteresowaniami. Znika zatem potrzeba przebijania się przez nowości, które nie są dla użytkownika ważne.
 
Serwis DataPremiery.pl kładzie również nacisk na aspekt społecznościowy.
Ocena 2.33/5 (46.52%) (322 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.