RockMelt wkracza na urządzenia mobilne

Pawel Cebula, 21-04-2011 | Źródło: Rockmelt

Producenci przeglądarek internetowych coraz częściej dostrzegają potencjał jaki drzemie w przypadku urządzeń mobilnych. Tak jest w przypadku Mozilli, Opera Software, a już wkrótce w przypadku Rockmelta.

Rockmelt jest stosunkowo nową przeglądarką, która dedykowana jest dla wszystkich osób, które bardzo intensywnie korzystają z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, czy Twitter. W dość krótkim czasie od premiery pierwszej publicznej wersji, zapadła decyzja, że Rockmelt powinien zadebiutować również na urządzeniach mobilnych.
 
Twórcy Rockmelta są zainteresowani przede wszystkim użytkownikami iPhone'a - wersja dla tego urządzenia jest już gotowa. Wkrótce mają jednak zadebiutować również wydania dedykowane dla iPada i sprzętu opartego na systemie Android. Rockmelt dla iPhone'a został już przesłany do App Store i oczekuje na akceptację.
 
Czego można spodziewać się w mobilnej wersji społecznościowej przeglądarki? Przede wszystkim integracji z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi, czy funkcji umożliwiającej oznaczenie stron jako "do przeczytania później". Nie zabraknie również synchronizacji z desktopową wersją Rockmelta.
Ocena 2.27/5 (45.34%) (423 głosów)
  • Śledzik

Komentarze:Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.