Zgłoś swój projekt do Global Startup Challenge

Dawid Kulbaka, 20-04-2011 | Źródło: Własne

Global Startup Challenge 2011 to druga odsłona konkursu, dającego szansę na odniesienie globalnego sukcesu w Internecie.

Laureatami II edycji Global Startup Challenge będą te projekty, które mają największe szanse na zaistnienie w branży. Podobnie jak rok temu laureaci GSC 2011 dostaną szansę uzyskania wsparcia kapitałowego swoich projektów.

 

- Stawiamy na pomysły odważne i kreatywne. Zakwalifikowane będą projekty, które mają szansę na sukces zarówno w kraju jak i za granicą. Tak jak podczas ostatniej edycji chcemy wspierać ludzi z pasją, mających otwarte umysły, którzy chcą wykorzystać to, co oferuje Internet i wpływać na jego rozwój - mówią organizatorzy konkursu.
 
Global Startup Challenge po raz pierwszy został zorganizowany w 2010 r. Konkurs za swój cel stawia wyłonienie i wsparcie merytoryczne, technologiczne oraz finansowe najlepszych projektów informatycznych. 
 
Na uczestników czekają specjalistyczne szkolenia z zakresu zakładania i prowadzenia biznesu w Internecie oraz dodatkowe atrakcje oferowane przez Miasto Szczecin. Organizatorzy zapewniają miejsce do pracy w Technoparku Pomerania oraz noclegi.

Proces rekrutacji

Rekrutacja zespołów rusza 20 kwietnia i będzie trwać do 30 maja br. Zgłoszenie odbywa się poprzez stronę internetową: www.globstar2011.com.
Ocena 2.47/5 (49.42%) (293 głosów)
  • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:

  • Światna wiadomoość
    Dodał: TomaszSmykowski data: 2011-04-21
    Świetnie, to naprawdę dobry konkurs i naprawdę możemy liczyć w tym roku znowu na dobre projekty. Nie mogę się doczekać. Startupy to przyszłośc, mówię o tym w audiobooku: http://www.slideshare.net/mstankiewicz/startup-biznes-czy-loteria


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.