Google łączy usługi Places i Hotpot

Pawel Cebula, 12-04-2011 | Źródło: Google

Google Hotpot jest usługą, której zadaniem jest rekomendacja miejsc. Użytkownicy jednak nie do końca wiedzieli czym różni się Hotpot od Places. Larry Page podjął decyzję o połączeniu tych dwóch usług.

Google Hotpot funkcjonuje już ponad pół roku i przez ten czas skorzystało z niej sporo osób zainteresowanych rekomendacjami różnych miejsc. Aktualnie opinie w ramach tego serwisu wystawia ok. 1 miliona Internautów w ciągu miesiąca, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem.

 

Liczba ta być może się zwiększy, po tym jak Google zdecydowało o połączeniu usługi Miejsc i Hotpot. Już wkrótce odwiedzając serwis Miejsca Google użytkownik będzie miał możliwość skorzystania z opcji (jak i informacji), które były dotychczas dostępne w ramach Hotpot.

 

Usługa Hotpot pojawiła się w polskiej wersji językowej na początku lutego. Mimo sporych możliwości nadal większym zainteresowaniem cieszy się Foursquare, który również pozwala na rekomendację różnych miejsc w których mieliśmy okazję być. 

Ocena 2.42/5 (48.38%) (334 głosów)
 • Śledzik
TAGI: miejsca   hotpot   google   places  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.