E-biznes: nowe studia podyplomowe na UMK

Dawid Kulbaka, 11-04-2011 | Źródło: UMK

E-biznes to nowy kierunek studiów podyplomowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nowy projekt UMK i Akademii Allegro ruszy już w maju – będą to studia podyplomowe mające łącznie 190 godzin nauki.

 – Chcieliśmy połączyć solidną teorię z praktyką reprezentowaną przez profesjonalistów działających w branży e-commerce. Dzięki temu studenci kierunku E-biznes będą mogli czerpać z wiedzy pracowników naukowych uznanego uniwersytetu oraz jednocześnie korzystać z wielu lat doświadczenia zawodowego trenerów Akademii Allegro – wyjaśnia Mariusz Wesołowski, koordynator ds. edukacji w Grupie Allegro.

 

Program nowego kierunku będzie obejmował takie przedmioty jak zarządzanie organizacjami, modele i technologie biznesu internetowego, procesy operacyjne handlu w sieci, marketing internetowy czy koordynacja projektami e-biznesowymi. 
Ocena 2.91/5 (58.1%) (485 głosów)
 • Śledzik
TAGI: biznes   umk   studia   nauka   allegro  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.