Kolejne problemy Twittera

Pawel Cebula, 06-04-2011 | Źródło: Mashable

Na początku tygodnia pojawiła się nowa wersja strony głównej Twittera. Całkiem niespodziewanie pojawiły się spore problemy z funkcjonowaniem serwisu, w związku z czym Twitter działał wyłącznie w starej wersji.

Cała sytuacja zaczęła się od tego, że część użytkowników korzystających z Twittera zauważyła, że widzi tzw. "timeline", odpowiedzi i retweety osób, których nie subskrybuje. Problem dotyczył sporej części użytkowników i szybko został wychwycony przez administratorów. To jednak był dopiero początek kłopotów.

 

Następnie w późnych godzinach nocnych nowa wersja Twittera została wyłączona i wszyscy użytkownicy musieli korzystać z poprzedniej wersji. Cały ten stan rzeczy miał trwać aż do momentu zdiagnozowania i rozwiązania problemu - w efekcie trwało to kilkanaście godzin.

 

Twitter jest jednym z serwisów, którym bardzo często zdarza się zaliczać dość poważne wpadki i problemy w funkcjonowaniu. Niestety wbrew zapowiedziom Evana Williamsa (współtwórcy Twittera), niewiele wskazuje na to, że Twitter najpoważniejsze problemy ma już za sobą

Ocena 2.49/5 (49.71%) (311 głosów)
 • Śledzik
TAGI: mikroblogi   problemy   twitter  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.