Edytor wideo YouTube z większymi możliwościami

Pawel Cebula, 25-03-2011 | Źródło: Google

Przejęcie przez Google Green Parrot Pictures bardzo szybko przyniosło zmiany w serwisie YouTube. Nowości dotyczą przede wszystkim edytora wideo.

Google poinformowało, że użytkownicy korzystający z edytora wideo mogą skorzystać z dwóch nowych funkcji. Pierwszą z nich jest stabilizacja obrazu. Funkcja ta bardzo przyda się osobom, które nie dysponowały odpowiednim sprzętem umożliwiającym stabilizację obrazu. Jest to bardzo charakterystyczne dla amatorskich nagrań.

Firma z Mountain View pokusiła się nawet o zaprezentowanie efektu, jaki daje funkcja stabilizacji. Użytkownicy mogą obejrzeć przykładowe nagranie bez stabilizacji, a następnie porównać je z drugim plikiem wideo w przypadku którego użyto omawianej funkcji.

Drugą nowością jest możliwość edytor wideo 3D. Dzięki temu narzędziu możliwe będzie stworzenie trójwymiarowych nagrań na podstawie plików wideo nagranych przy użyciu dwóch kamer (jedna dla lewej strony - druga dla prawej). Edytor pozwala m.in. na synchronizację dźwięku.

Ocena 2.37/5 (47.45%) (322 głosów)
 • Śledzik
TAGI: youtube   google   3d   wideo  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.