Adam Małysz i płatne opisy w Gadu-Gadu

Dawid Kulbaka, 23-03-2011 | Źródło: GG Network

Z okazji zakończenia kariery przez Adama Małysza Gadu-Gadu wprowadza możliwość ustawienia płatnych opisów graficznych, z których dochód zostanie przeznaczony na sprzęt dla sportowców oraz na remont małej skoczni w Wiśle.

To pierwsza tego typu akcja w Gadu-Gadu. W  ten sposób internauci będą mogli nie tylko wyrazić swoją wdzięczność za niezliczone chwile radości, jakie przez lata Polacy przeżyli dzięki Adamowi Małyszowi, ale również wesprzeć cele, które są ważne dla Mistrza.
 
Od czwartku 24 marca użytkownicy Gadu-Gadu mogą włączać się do akcji ustawiając specjalne, płatne opisy graficzne - 1 zł brutto (a SMS-em 1,23 zł) za 30 dni używania .
 
Swoje podziękowania dla Adama Małysza można także dodatkowo wyrazić poprzez ustawienie bezpłatnego statusu dostępności w komunikatorze "Adam, dzięki!". Status dostępności "Adam, dzięki!" będzie dostępny dla internautów od czwartku 24 marca do niedzieli 27 marca 2011 roku włącznie. Na stronie portalu Gadu-Gadu.pl pojawi się licznik, pokazujący liczbę osób, które ustawiły specjalny status w podziękowaniu dla Adama Małysza.
Ocena 2.51/5 (50.17%) (303 głosów)
 • Śledzik
TAGI: komunikatory   api   gg  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.