Nadchodzą duże zmiany w Bloggerze

Pawel Cebula, 16-03-2011 | Źródło: Google System

Blogger nadal pozostaje jedną z popularniejszych platform blogowych, oferując swoim użytkownikom podstawowe narzędzia. Google planuje w najbliższym czasie gruntownie przebudować tę usługę.

Wordpress od kilku lat pozostaje niezmiennie najchętniej wybieraną platformą, która umożliwia uruchomienie zarówno prostej strony, jak i bardzo popularnego bloga prowadzonego przez wielu autorów. Użytkownicy bardzo często decydują się skorzystać z możliwości Wordpress.com z powodu dużych możliwości, przejrzystości i prostoty obsługi.

 


Wkrótce Google planuje udostępnić użytkownikom Bloggera zupełnie przebudowany interfejs, który powinien być znacznie bardziej przyjazny dla nowych użytkowników. Pojawić się mają również specjalne szablony, zoptymalizowane pod kątem użytkowników korzystających z blogów za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Ocena 2.29/5 (45.89%) (343 głosów)
 • Śledzik
TAGI: blogger   wordpress   blogi  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.