Inteligentne etykiety w Gmailu

Pawel Cebula, 11-03-2011 | Źródło: Lifehacker

Google kontynuując prace nad kolejnymi nowymi funkcjami dedykowanymi dla Gmaila udostępniło tzw. inteligentne etykiety.

Inteligentne etykiety są kolejną przydatną opcją, którą zainteresowani będą przede wszystkim użytkownicy otrzymujący bardzo duże ilości wiadomości e-mail. Zadaniem tej funkcji jest automatyczne segregowanie ważnych wiadomości, od tych mniej istotnych (powiadomienia z różnych serwisów, forów dyskusyjnych).

W momencie, gdy do skrzynki odbiorczej Gmaila trafi nowa wiadomość będzie ona sprawdzana i przypisywana do odpowiedniego folderu. Wiadomości o charakterze reklamowym trafią do folderu "Bulk", w "Forums" znajdziemy informacje pochodzące z forów dyskusyjnych na których jesteśmy zarejestrowani, a do "Notifications" maile generowane automatycznie, ale kierowane bezpośrednio do nas (np. powiadomienie z Facebooka).

Dostęp do inteligentnych etykiet możliwy jest za pośrednictwem "Laboratorium" - w początkowej fazie prac nad nowymi funkcjami to właśnie tam możliwe jest włączenie lub wyłączenie wielu opcji.

Ocena 2.48/5 (49.64%) (303 głosów)
 • Śledzik
TAGI: etykiety   google   gmail   labels  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.