Firefox 4 RC1 już dostępny

Pawel Cebula, 10-03-2011 | Źródło: Mozilla

Wydanie Firefoksa 4 RC1 przesunęło się w czasie z powodu konieczności usunięcia poważnych błędów, jakie zostały znalezione w przeglądarce. Mozilla w końcu jednak uporała się z nimi i Firefox 4 wkroczył w fazę wydań kandydujących do stabilnej wersji.

Firefox 4 Release Candidate 1 to pierwsza wersja Firefoksa 4, która potencjalnie może zostać uznana za gotowy produkt. Ewentualna konieczność wydania kolejnych wersji kandydujących jest uzależniona od tego, czy w najbliższym czasie znalezione zostaną poważne błędy, które będą musiały być usuniętę.
 
Użytkownicy korzystający z wersji beta 12 nie zauważą zbyt znaczących zmian po zaktualizowaniu do RC1. Przeglądarkę tę można pobrać bezpośrednio z serwera FTP Mozilli. Firefox 4 dostępny jest tradycyjnie w wielu wersjach językowych, dedykowanych dla systemów Windows, Linux i OS X.
 
Zainteresowani użytkownicy mogą przejrzeć listę błędów, które musiały zostać usunięte, aby było możliwe wydanie tej wersji Firefoksa 4.
Ocena 2.43/5 (48.61%) (481 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.