Citeam.pl od Allegro wystartowało: podbijemy każde miasto

Dawid Kulbaka, 21-02-2011 | Źródło: Citeam.pl

Stało się. Największa polska platforma aukcyjna Allegro.pl uruchomiła serwis grupowych zakupów Citeam.pl.

Witryna nie wyróżnia się na razie niczym innowacyjnym. Serwis przedstawia  promocyjne oferty zakupów skierowanych do grup internautów z różnych miast Polski. Citeam.pl swoim zasięgiem obejmuje sześć miast: Warszawę, Wrocław, Trójmiasto, Poznań, Katowice i Kraków. Dostępna jest także oferta online dla całego kraju. 

 
Zasięg i pozycja marki Allegro mogą jednak zapowiadać mocny rozwój tej witryny. Spółka zapowiada, że Citeam będzie traktowany przez nią piorytetowo. 
 
Co ciekawe, premiera witryny Citeam.pl ma miejsce w momencie ogłoszenia przez Xevin Investments informacji o inwestycji w inny portal grupowych zakupów - Cuppon.pl. Firma miała zainwestować w startup milion złotych. 
 
- Obecnie mamy oglądalność na poziomie 60 tysięcy użytkowników miesięcznie, a nasi użytkownicy zaoszczędzili już blisko 300 tysięcy złotych. Poszukiwaliśmy inwestora po to, aby za pół roku Cuppon.pl mógł się pochwalić statystykami o jedno zero większymi od tych obecnych” – powiedział Dawid Dusza z Cuppon.pl.
Ocena 2.43/5 (48.66%) (367 głosów)
 • Śledzik
TAGI: marketing   allegro   zakupy   cuppon   grupowe   citeam  

Komentarze:

 • GoDealla.pl
  Dodał: merix data: 2011-02-22
  Wg. naszych wyliczeń wychodzi, że to Citeam jest 24! portalem zakupów grupowych w Polsce. Lista wszystkich na agregatorze zakupów grupowych - www.godealla.pl (/blog)
 • 27 portali
  Dodał: Francis data: 2011-02-22
  Na rynku jest obecnie 27 portali, powstają kolejne, między innymi frupi.pl

 • Dodał: cennik-online.pl data: 2011-02-22
  Zapraszam na stronę http://www.cennik-online.pl/index.php/grupowe na której możemy wyszukać najnowsze oferty zakupów grupowych z wielu portali! Wyszukuj tylko oferty, które Cię interesują.
 • OfertoZgarniacz
  Dodał: Gość data: 2011-04-23
  Chyba powiększa nam się ten rynek w błyskawicznym tempie:)

  WWW.OFERTOZGARNIACZ.PL


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.