Google Hotpot już w Polsce

Pawel Cebula, 03-02-2011 | Źródło: Google

Start Google Hotpot miał miejsce w połowie listopada 2010 roku. Od tamtego momentu trwała praca nad udoskonaleniem tej usługi i udostępnieniem jej w 38 nowych językach - w tym po polsku.

Google Hotpot jest serwisem, którego głównym zadaniem jest zbieranie opinii i rekomendacji na temat różnych miejsc, lokali, restauracji, kawiarni, czy klubów. Po wpisaniu nazwy dowolnej miejscowości, wyświetlana jest lista obiektów. Po zaznaczeniu wybranego miejsca znajdziemy zarówno podstawowe dane (adres, dojazd), jak i opinie.
 
 
Usługa Hotpot doczekała się również integracji z wyszukiwarką Google. W efekcie wpisując nazwę jakiegoś miejsca będziemy mogli zapoznać się również z komentarzami wystawionymi np. przez naszych znajomych. Możliwe jest również filtrowanie rekomendacji, w zależności od tego, kto wystawił daną opinię.
 
Oceniając kolejne miejsca (zarówno lubiane jak i nielubiane), usługa Hotpot zwiększa precyzję rekomendacji wyświetlanych przy okazji naszych poszukiwań.
Ocena 2.53/5 (50.61%) (313 głosów)
 • Śledzik
TAGI: rekomendacje   google   hotpot  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.