Google wprowadza kolejne zmiany w Dokumentach

Pawel Cebula, 01-02-2011 | Źródło: Google

Google Docs jest usługa, która umożliwia wykonywanie podstawowych operacji w ramach pakietu biurowego. Gigant z Mountain View wprowadza kolejne zmiany, które ułatwiają zarządzanie plikami w ramach usługi.

Dokumenty Google są bardzo dynamicznie rozwijaną usługą - regularnie pojawiają się kolejne nowości, które sprawiają, że korzystanie z niej staje się naprawdę wygodne i przyjemne. Google kontynuuje wdrażanie funkcji, które stają się niezbędne przy okazji aktywnego korzystania z możliwości Dokumentów.
 
W ubiegłym roku pojawiła się możliwość przesyłania plików, które zajmują maksymalnie 250 MB. Dla wielu osób Google Docs stało się nie tylko pakietem biurowym działającym w chmurze, ale także miejscem, w którym przechowywane są pliki. Konieczne stało się więc ułatwienie przeglądania plików.
 
Użytkownicy Google Docs od teraz mają możliwość sortowania plików na podstawie kryteriów takich jak: typ, dostępność (widoczny dla wszystkich, czy tylko wybranych użytkowników), a także kto jest właścicielem konkretnego pliku. Aktualizacja obejmuje również wspominaną wcześniej obsługę multimediów.
Ocena 2.36/5 (47.28%) (228 głosów)
  • Śledzik
TAGI: google   dokumenty   docs  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2011-02-02
    zmiany raczej na minus, nic ciekawego tu nie ma


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.