Allegro wkracza na rynek grupowych zakupów!

Dawid Kulbaka, 27-01-2011 | Źródło: Antyweb.pl

Allegro.pl prawdopodobnie przymierza się do wejścia na rynek grupowych zakupów, podał seriws Antyweb.

Największy polski serwis aukcyjny dysponuje niesamowitą bazą sklepów i firm, które mogą zaoferować system zakupów zniżkowych dla większej ilości zamawiających. 

 

Chcąc wykorzystać swoje zasoby oraz potencjał zakupów grupowych w Polsce, Allegro zakupiło domenę Citeam.pl (na razie domena nieaktywna) i prawdopodobnie tam uruchomiony zostanie serwis ze zniżkami na konkretne oferty. 

 

Na razie nie wiadomo czy strona kupony.allegro.pl jest prototypem tego typu rozwiązania. Wszystkie spekulacje oparte są na poniższej prezentacji QXL:

 

Ocena 2.65/5 (52.99%) (479 głosów)
 • Śledzik
TAGI: grupowe   zakupy   allegro   marketing  

Komentarze:

 • prezentacja
  Dodał: Daw data: 2011-01-27
  A prezentacji brak
 • Pomoc w wyszukiwaniu ofert
  Dodał: Gość data: 2011-01-28
  Allegro jest na tyle dużym serwisem, że z pewnością jego portal zakupów grupowych wpłynie na konkurencyjność w tej branży. Przybędzie kolejne kilka/kilkanaście ofert. Patrząc na rozwój tego rynku wydaje mi się, że z czasem coraz lepszym rozwiązaniem będą agregatory zakupów grupowych. Ostatnio przejrzałem kilka z nich i ze swej strony poleciłbym GoDealla.pl – prosty i wygodny w obsłudze, a przy tym wyświetlający najwięcej ofert. Może ktoś polecić coś lepszego ?


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.