Menu
- Aktualności
- Mój startup Nowy odcinek
- Blogi ekspertów
- Projektowanie WWW
- Planowanie
- Hosting i domeny
- Organizacja i nawigacja
- Webdesign i grafika
- Warsztat - programy
- Tutoriale Photoshop
- Programowanie i tworzenie
- XHTML, HTML i CSS
- JavaScript, DOM i AJAX
- jQuery
- PHP i SQL
- Flash i ActionScript
- Dostępność i WAI
- Promowanie stron
- Pozycjonowanie
- Reklama i marketing
- Monitoring i statystyki
- Publicystyka
- Artykuły ogólne
- Społeczności
- Praca i zarabianie
- Wywiady
- Standardy sieciowe
- Zasoby
- Kursy
- Recenzje książek
- Linki
Dla webmastera
Okazje.info – milion real users w rok
Dawid Kulbaka, 26-01-2011 | Źródło: Informacja prasowa
Prawie milion real users zyskał w ciągu roku serwis Okazje.info. Według najnowszych wyników Megapanelu zasięg porównywarki wynosi prawie 10%.
Tym samym Okazje zanotowaÅ‚y najwiÄ™kszy roczny wzrost spoÅ›ród czoÅ‚ówki porównywarek i znalazÅ‚y siÄ™ na 4 miejscu ze wszystkich serwisów e-commerce w Polsce.
Od listopada 2009 zasiÄ™g Okazje.info zwiÄ™kszyÅ‚ siÄ™ o 5,06 punktu procentowego. W przypadku innych porównywarek przyrost byÅ‚ mniejszy (SkÄ…piec zyskaÅ‚ 2,33 pkt), (Nokaut – 1,64 pkt w dóÅ‚). Dla caÅ‚ej Grupy Allegro wzrost od stycznia 2010 (włączenie Ceneo do statystyk Grupy w Megapanelu) wynosiÅ‚ 0,65 punktu procentowego. WyglÄ…da wiÄ™c na to, że w branży nastÄ…piÅ‚a pewna stagnacja, którÄ… wykorzystujÄ… dynamiczne zespoÅ‚y takie jak Okazje.info czy Grupon. W przypadku popularnych „Okazji” kluczem do sukcesu sÄ… zmiany.
- Dążymy nie tylko do umocnienia pozycji w polskim e-commerce, ale też do jak najlepszej optymalizacji usÅ‚ug dla wspóÅ‚pracujÄ…cych sklepów i odwiedzajÄ…cych nas Internautów. RuszyliÅ›my z poradnikowym blogiem e-commerce oraz nowymi produktami reklamowymi. Wdrażamy i testujemy też kolejne serwisy zakupowe - mówi Milena Bakalarz z Okazje.info.
Ocena 2.31/5 (46.15%) (78 głosów)
- Åšledzik
TAGI: porownywarki okazje
Komentarze:
Dodaj komentarz:
Najlepiej oceniane newsy
- Facebook bez limitu wieku? (5.00)
- Stadiony na Euro 2012 w Google Street View (4.50)
- Chrome czÄ???ciej u??ywany ni?? IE? (4.00)
- Samoobs??uga w Onet.pl (3.71)
- Mobilking: witryna nowego operatora kom??rkowego (3.61)
- Google+ coraz popularniejszy w Polsce (3.60)
- Mapy Google z wyszukiwaniem g??osowym (3.59)
- Ilu u??ytkownik??w miesiÄ?cznie korzysta z T??umacza Google? (3.58)
- Rekordowa zbi??rka funduszy Wikimedii (3.57)
- iGol.pl wyda?? p??atny miesiÄ?cznik na iOS (3.56)

