Kolejne aktualizacje Dokumentów Google

Pawel Cebula, 20-01-2011 | Źródło: Google System

Wygląda na to, że Google przyspiesza prace nad swoim internetowym pakietem biurowym Google Docs. Kolejna aktualizacja sprawi, że Dokumenty Google będą obsługiwać jeszcze więcej multimediów.

W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z premierą funkcji, która umożliwiła użytkownikom dodawanie i oglądanie plików wideo, które zostały zamieszczone w plikach. Działa ona zarówno w przypadku nowo tworzonych plików, jak i starszych dokumentów, które już wcześniej zawierały elementy wideo.
 
Tym razem użytkownicy tego pakietu otrzymają do swojej dyspozycji m.in. funkcję rozszerzonego podglądu. Dzięki tej opcji użytkownik będzie mógł przejrzeć wiele szczegółowych informacji o dokumencie, a nawet przejrzeć jego zawartość bez otwierania go. Możliwość ta będzie przydatna szczególnie w przypadku dużej liczby dokumentów.
 
Kolejną nowością ma być odtwarzacz audio. Sposób działania będzie bardzo zbliżony do tego, z czym mamy do czynienia w przypadku wideoklipów. Bez większego problemu możliwe będzie tworzenie list utworów, a także grupowanie plików z wielu katalogów w całe kolekcje.
Ocena 2.32/5 (46.48%) (219 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google   office   docs   dokumenty  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.