Wix.com: darmowe szablony stron WWW

Dawid Kulbaka, 18-01-2011 | Źródło: Własne

Serwis Wix.com oferuje kreator stron WWW posiadający darmowe szablony w formacie Flash.

Zbiór szablonów jest zróżnicowany tematycznie. Katalog stron , które można używać został podzielony na różne kategorie m.in. Biznes, Muzyka, Grafika. Wybór stron jest naprawdę imponujący. 

 
Aby uruchomić swój własny serwis nie są potrzebne tajniki tworzenia stron WWW i wiedza programistyczna. Witrynę można zbudować metodą drag & drop za pomocą specjalnego edytora:
 
 
Twórcy aplikacji zapewniają, że projekty mimo używania technologii Flash są przyjazna wyszukiwarkom dzięki mapom XML.
 
Wix.com posiada opcję Premium, która posiada możliwości zaparkowania wygenerowanej witryny pod własną domeną, nielimitowany transfer, zainstalowane statystyki Google Analytics oraz support, czego nie uświadczymy w wersji darmowej.
 
 
 
Za pomocą szablonów z Wix.com zbudowano już ponad 6 milionów stron WWW. 
Ocena 2.54/5 (50.85%) (496 głosów)
 • Śledzik
TAGI: narzedzia   startupy   flash   szablony  

Komentarze:


 • Dodał: Jacek Pluta data: 2011-01-18
  interesujący kreator, a ilość szablonów WWW robi wrażenie, fajne!

 • Dodał: Gość data: 2011-01-18
  polecam, bardzo dobre szablony!

 • Dodał: Gość data: 2011-02-22
  wszystko fajnie.ale strony niemozna przenisc na inny serwer. w zwiazku z tym trzeba zawsze placic minimum 9$ miesiecznie

 • Dodał: king_george data: 2012-04-30
  To prawda, Wix hostuje wszystkie witryny stworzone na wixie.... ale są one kompletnie za darmo! Ja używam Wix od prawie dwóch lat i jestem bardzo zadowolny!!

 • Dodał: Gość data: 2016-10-19
  alan

 • Dodał: Gość data: 2016-10-19
  a
 • Alternatywa?
  Dodał: Gość data: 2018-02-14
  Wix jest super do prostych serwisów, jednak ma sporo minusów. Brak polskiego wsparcia (duży kłopot), plany, a zwlaszcza miejsce na serwerach, nie są aż tak korzystne. Do tego dochodzi kwestia dużego rozbudowania strony. Warto zobaczyć, jakie są alternatywy, zwlaszcza, że jest jedna i to bardzo dobra, a o której zapomnieliście ;): https://kreatorystronwww.pl/webwave-czy-wix/?utm=kreatory


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.