Google aktualizuje Chrome

Pawel Cebula, 14-01-2011 | Źródło: Google Chrome Releases

Lider w dziedzinie wyszukiwania przygotował nową wersję swojej przeglądarki Chrome. Aktualizacja dotyczy kanału na którym publikowane są wydania stabilne.

Jak wiadomo, Google oferuje internautom możliwość skorzystania z trzech różnych kanałów dystrybucji przeglądarki Chrome - dla programistów, beta testerów i zwykłych użytkowników, którym przede wszystkim zależy na stabilności i poprawności funkcjonowania przeglądarki. Aktualizacja dostępna jest dla systemów Mac, Windows i Linux.
 
Najnowsze stabilne wydanie ma numer 8.0.552.237 i uwzględnia sporą liczbę poprawek, które przede wszystkim dotyczą bezpieczeństwa użytkownika przeglądarki. Większość usuniętych błędów jest efektem programu "Chromium Security Awards" nagradzania użytkowników za wykrycie luk  w przeglądarce.
 
Uczestnicy tej akcji mają możliwość otrzymania 3 tys. dolarów w przypadku, gdy uda im się odnaleźć błąd określany jako "krytyczny". Sergey Glazunov wykrył w ostatnim czasie aż 5 błędów i w efekcie zgarnął 7500 dolarów.
Ocena 2.66/5 (53.2%) (347 głosów)
 • Śledzik
TAGI: bug   aktualizacja   google   chrome  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.