Konkurs dla pozycjonerów. Czy wPolsceMamyMocneSeo?

Dawid Kulbaka, 06-01-2011 | Źródło: Własne

Od dwóch dni trwa konkurs skierowany do pozycjonerów Master od SEO 2011. Do wygrania iPad.

Zabawa polega na wypozycjonowaniu frazy wpolscemamymocneseo w wyszukiwarce Google na nowych domenach zakupionych w okresie trwania konkursu (od 4 stycznia do 4 kwietnia 2011). Co ciekawe, oprócz przechwytywania domen z historią, dozwolone są wszelkie techniki pozycjonowania. 

 

Wyniki konkursu będzie można sprawdzić samemu wchodząc na stronę Google.pl 4 kwietnia o północy. Strona, która będzie aktualnie znajdowała się na pierwszej pozycji wygra, a jej właściciel odbierze iPad 64GB. 

 

Do konkursu przystąpiło wielu webmasterów i pozycjonerów. Obecnie Google zwraca dla frazy wpolscemamymocneseo prawie 30 tys. wyników.

 

Przy okazji konkursu polecamy lekturę Jak Google postrzega konkursy SEO? Z artykułu wynika jasno, że Google nie ma nic przeciwko podobnym konkursom, o ile nie są wykorzystane metody back hat, a wyniki działań pozycjonerów nie naruszają przestrzeni zwykłych użytkowników wyszukiwarki. Google poleca wszystkim skorzystać z porad dla Webmasterów

Ocena 2.33/5 (46.58%) (222 głosów)
  • Śledzik

Komentarze:

  • Zespół Ba również startuje
    Dodał: Zespół BA - wpolscemamymocneseo-ba.pl data: 2011-01-10
    Witam, wyników już zdecydowanie przybyło, choć dziś nawet ilość spadła z ponad 300.000 do 150.000. Google tnie spam. My też bierzemy udział w zabawie, choć SEO i pozycjonowanie to dla nas wielka tejemnica. Konkurs na pewno ukaże skuteczne metody pozycjonowania :)


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.