Opera dla tabletów

Pawel Cebula, 05-01-2011 | Źródło: Opera

Opera Software tworzy przeglądarki internetowe w wersjach zarówno dla tradycyjnych komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Wkrótce pojawi się kolejna wersja Opery - przeznaczona dla tabletów.

Sporym atutem Opery jest to, że jest aplikacją multiplatformową - nie ma znaczenia, czy korzystamy z komputera klasy PC, Maca, smartfona z systemem Android, czy iOS. W związku z dynamicznym wzrostem liczby urządzeń określanych mianem "tabletów", norweski producent wkrótce zaoferuje nową wersję swojej przeglądarki.
 
 
 
Pokaz możliwości nowej Opery odbędzie się już w trakcie targów CES, trwających od 6 do 9 stycznia. Zainteresowani użytkownicy - będący posiadaczami tabletów - mogą obejrzeć krótki materiał wideo, prezentujący sposób działania nowej Opery.
 
Zdaniem części osób, Opera dla tabletów to tak naprawdę kolejna wersja tej przeglądarki dla urządzeń wyposażonych w system Android, jak np. Samsung Galaxy Tab. 
Ocena 2.58/5 (51.6%) (350 głosów)
 • Śledzik
TAGI: tablet   android   opera  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.