Internet mobilny otwiera się na społeczności lokalne

Dawid Kulbaka, 20-12-2010 | Źródło: Maperia.pl

Mobilna Maperia to połączenie mikroblogów i portali geolokalizacyjnych. Użytkownik serwisu może wyszukiwać miejsca i wydarzenia w danej okolicy oraz komentować i opiniować zamieszczone w niej obiekty.

Mobilna wersja Maperii to połączenie serwisu społecznościowego i lokalizatora internetowego. Zarówno w wersji tradycyjnej, jak i mobilnej oprócz bazy miejsc, ciekawych obiektów i wydarzeń, zawiera także informacje o pogodzie, repertuarze kin i teatrów. Za jej pośrednictwem można poznać ludzi z najbliższej okolicy, ale też z najodleglejszego zakątku Polski lub świata.

 

 

Serwis ma możliwość dodawania własnych miejsc oraz dzielenia się ciekawymi wydarzeniami, które będą miały miejsce w najbliższym czasie. Ponadto nawet za pośrednictwem kodu pocztowego można sprawdzić co dzieje się w dowolnie wybranej przez nas lokalizacji.

Ocena 2.23/5 (44.6%) (404 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.