Kto się najczęściej reklamuje w polskim Internecie?

Dawid Kulbaka, 20-12-2010 | Źródło: NewMediaLabs

NewMedia Labs opracowała listę najaktywniejszych reklamodawców internetowych listopada. Na pierwszym miejscu znalazł się serwis Allegro.pl.

Zestawienie przedstawia reklamodawców, którzy byli najaktywniejsi (na podstawie danych zebranych przez AdReport) w reklamie displayowej. W rankingu pod uwagę były brane następujące czynniki: witryny (na których wystąpiła reklama), częstotliwość wystąpień na witrynie, okres (listopad), kreacje.

 

Pierwsze miejsce QXL Poland - właściciela serwisu Allegro.pl oznacza, iż firma najaktywniej realizowała swoje kampanie. Były one najczęściej widoczne w Internecie. 

Najaktywniejsi reklamodawcy internetowi w listopadzie

1. Allegro (QXL Poland Sp z o.o)
2. Polska Telefonia Cyfrowa Sp z o.o
3. General Motors
4. BRE BANK – mBank
5. Open Finanse SA
6. PKP Intercity
7. Totalizator Sportowy Sp. z o.o
8. Deutsche Bank
9. Expander Sp. z o. o.
10. Home.pl
Ocena 2.23/5 (44.68%) (393 głosów)
  • Śledzik
TAGI: allegro   ranking   marketing   reklama  

Komentarze:

  • NADHEJLmoPSUS
    Dodał: Galatea data: 2012-02-02
    Większy odźwięk miałaby poatswa Radzikowian, że ze względu na obawy utraty zdrowia ,przebywających na zatrutym terenie, nie przyjmiecie dzieci, a w zamian za to wyślecie transport darów.Chyba,że atmosfera uległa znacznej poprawie i gardziołka już nie bolą (bolą od klejów fabryki mebli pod Poznaniem a chrypka – choroba zawodowa dot. nauczycieli)Ludzka przewrotność nie zna granic. Cel Rada miasta


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.