Google testuje nowe Grupy

Pawel Cebula, 09-12-2010 | Źródło: Google System

Grupy Google są nieco zapomnianą usługą, chociaż nadal cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony internautów. Niedawno rozpoczęły się testy nowego interfejsu.

Nowy wygląd interfejsu użytkownika, który jest aktualnie testowany, bardzo przypomina usługę Google Reader. Całość jest więc bardzo przejrzysta, a ten czynnik jest bardzo ważny w przypadku tego typu serwisów. Poza odmienionym wyglądem pojawiły się również nowe funkcje, które powinny ułatwić życie użytkownikom.

Lista nowości jest naprawdę długa. Nowa wersja Grup Google obsługiwać będzie m.in.: skróty klawiszowe, wyszukiwanie z funkcją auto-uzupełniania, tzw. "nieskończone przewijanie", a także przewidziano integrację z profilami Google. Osoby korzystające ze smartfonów być może będą zainteresowane wersją mobilną usługi.

Aktualnie trwają jeszcze prace nad nową odsłoną, w związku z czym minie jeszcze trochę czasu zanim zostanie ona oficjalnie udostępniona. Osoby, które chcą rzucić okiem na "nowe grupy" mogą już teraz z nich skorzystać wchodząc na stronę groups.google.com/forum.

Ocena 2.65/5 (52.98%) (171 głosów)
 • Śledzik
TAGI: reader   grupy   groups   czytnik   google  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.