Browserling ułatwia życie webmasterom

Pawel Cebula, 26-11-2010 | Źródło: WebMonkey

Tworząc stronę internetową każdy webmaster dokłada wszelkich możliwych starań, aby jego strona wyświetlała się prawidłowo i tak samo pod każdą popularniejszą przeglądarką. Nie jest to jednak zbyt proste zadanie.

Każda przeglądarka internetowa wyświetla stronę w nieco inny sposób. W tej chwili różnice jednak nie są aż tak duże, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Mimo to, webmaster musi (a właściwie powinien) sprawdzić, jak jego strona wyświetla się w przypadku Firefoksa, Opery, Safari i Internet Explorera.

 

W takiej sytuacji najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi, która umożliwia nam sprawdzenie strony bez potrzeby instalowania kilku dodatkowych przeglądarek. Bardzo przydatna może okazać się usługa Browserling, która w ramach naszej przeglądarki internetowej pozwoli na sprawdzenie strony w kilku najpopularniejszych aplikacjach.

 

Po uruchomieniu Browserling i wybraniu określonej przeglądarki otrzymujemy pełny dostęp do funkcjonalnej wersji testowanej strony - nie jest to tylko zrzut ekranu, a normalnie działająca witryna

Ocena 2.71/5 (54.14%) (239 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:


 • Dodał: Gość data: 2010-11-26
  A Chrome, który jest popularniejszy od Safarii?

 • Dodał: Dalrin data: 2010-11-27
  To polecam:
  http://browsershots.org/
  Zdecydowanie bardziej przydatne


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.