Znany bloger rzecznikiem marki Lexus

Dawid Kulbaka, 24-11-2010 | Źródło: Los Brandos

Wywiady w samochodzie Maćka Budzicha z przedstawicielami polskich startupów oraz branży interaktywnej będą się teraz odbywały w samochodach marki Lexus.

Maciej Budzich prowadzi swojego bloga od 2006 roku. Od tamtego czasu stał się jednym z najbardziej znanych  blogerów w Polsce. Na łamach Mediafun pisze o mediach, reklamie, Internecie oraz wszelkich zmianach zachodzących w polskiej blogosferze. Zainteresowanie tematyką innowacji i częste komentowanie nowinek technologicznych przez Macieja Budzicha, sprawiły, że Lexus uznał go, za doskonałego rzecznika marki w internecie.
 
Dzięki wywiadom z cyklu Mediacar, widzowie będą mogli zajrzeć do stylowych wnętrz najnowszych modeli samochodów marki Lexus oraz posłuchać ciekawych rozmów. Gośćmi Maćka Budzicha będą ludzie z branży technologicznej, młodzi przedsiębiorcy, którzy pragną swoimi mniej lub bardziej innowacyjnymi pomysłami podbić rynek. Nie zabraknie także przedstawicieli polskiego rynku marketingowego oraz gwiazd.
 
- Jesteśmy bardzo ciekawi przebiegu projektu oraz dialogu, który, mamy nadzieję, w ten sposób uda się nam nawiązać z internautami  – mówi Mariusz Grzesiak, Kierownik Sekcji Lexus Polska.
 
Ocena 2.53/5 (50.67%) (270 głosów)
  • Śledzik
TAGI: blogi  

Komentarze:

  • pfff
    Dodał: Gość data: 2010-11-25
    Przecież te wywiady są już od dłuższego czasu nagrywane i emitowane na blogu... też mi nowość :)


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.