Fotozabawa.pl: nowy startup z programu 8.1

Dawid Kulbaka, 17-11-2010 | Źródło: Własne

Fotozabawa.pl polega na możliwości wykonania własnego fotomontażu. Użytkownicy mogą wcielać się w różne role – rycerzy, pilotów, kierowców rajdowych, strażaków oraz wielu innych.

Obsługa witryny Fotozabawa.pl ogranicza się do wgrania odpowiedniego zdjęcia i własnego dopasowania za pomocą kilku suwaków. Aplikacja rozpoznaje twarz na zdjęciu, wstępnie dopasowuje ją w odpowiednie miejsce i nakłada efekty graficzne.

 

Użytkownik otrzymuje na koniec możliwość pobrania pliku w wysokiej rozdzielczości, który nadaje się do wykonania wydruków. 

 

Autorzy swój model biznesowy chcą oprzeć na możliwości dostarczenia nietypowego pomysłu na prezent. Użytkownik ma możliwość zakupienia wykonanego przez siebie fotomontażu w postaci pliku cyfrowego lub gotowych odbitek, gadżetów, które może podarować bliskiej osobie. 

 
Ocena 2.89/5 (57.86%) (215 głosów)
  • Śledzik
TAGI: fundusze   parp   startupy   ue  

Komentarze:


  • Dodał: Tom data: 2010-11-17
    8.1 ? no tak, walkę z parpem mają dopiero przed sobą, powodzenia życzę bo sam przez to przechodziłem - męka...

  • Dodał: Jacek Pluta data: 2010-11-17
    Na razie takie sobie, ale pomysł na komercjalizację mi się podoba.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.