Google uruchomiło polski blog o AdSense

Dawid Kulbaka, 03-11-2010 | Źródło: Google

Google Polska uruchamia blog o programie Google AdSense. Na blogu „Inside AsSense Polska” właściciele stron internetowych korzystający z AdSense znajdą porady i wskazówki umożliwiające im uzyskanie jeszcze lepszych wyników finansowych.

AdSense to rozwiązanie Google dla wydawców i właścicieli stron WWW umożliwiające im zarabianie na publikowanych treściach.
 
Na blogu “Inside AdSense Polska” wszyscy zainteresowani będą mogli znaleźć nowości, szczegółowe informacje na temat programu AdSense, porady i wskazówki ekspertów umożliwiające maksymalizację zarobków.
 
Inside AdSense to już trzeci blog redagowany przez pracowników Google Polska – mówi Janusz Moneta, dyrektor marketingu Google w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Nasi specjaliści będą w nim zamieszczać informacje, które pomogą partnerom AdSense osiągnąć maksimum korzyści z uczestnictwa w programie – dodaje.
 
Z uwagi na dynamiczny rozwój polskiego rynku reklamy online, obserwujemy też rosnące zainteresowanie wydawców programem partnerskim Google AdSense. Od dawna działa Forum Pomocy AdSense, na którym wspólnie z użytkownikami rozwiązujemy ich problemy i rozwiewamy wątpliwości dotyczące AdSense. Naturalnym etapem było więc stworzenie platformy informacyjnej, która pozwoli nam na jeszcze bliższy kontakt z naszymi wydawcami i partnerami - mówi Marcin Lipowiecki, specjalista AdSense i jeden z autorów nowego bloga.
Ocena 2.71/5 (54.21%) (311 głosów)
 • Śledzik
TAGI: blogi   adsense   google  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.