Wordpress.com będzie agregować swoje blogi

Pawel Cebula, 03-11-2010 | Źródło: Wordpress

Wordpress jest aktualnie jednym z najpopularniejszych skryptów blogowych. Firma Automattic postanowiła agregować najlepsze blogi, promując tym samym użytkowników korzystających z Wordpress.com.

Użytkownik w zależności od potrzeb i możliwości może wybrać - czy chce korzystać z Wordpressa na własnym serwerze, czy może woli skorzystać z opcji utrzymywania bloga na serwerach Wordpress.com nie płacąc tym samym za nic. Od teraz oferta Wordpress.com może być jeszcze bardziej atrakcyjna dla niektórych blogerów.
 
Automattic startuje ze swoim pierwszym agregatorem blogów, który poświęcony będzie osobom prowadzącym najciekawsze strony związane z kulinariami. Użytkownicy lubiący czytać wpisy na takie tematy będą mogli znaleźć najlepsze blogi w jednym miejscu. Przed piszącymi pojawi się możliwość dotarcia do kolejnych użytkowników. Zainteresowani mogą skorzystać z agregatora blogów wchodząc na stronę Foodpress.com.
 
Istnieje spore prawdopodobieństwo, że wkrótce pojawią się agregatory, które będą dedykowane użytkownikom samodzielnie hostowanych blogów opartych o skrypt Wordpress.
Ocena 2.78/5 (55.59%) (281 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.