Nowy MySpace rusza z ofensywą

Pawel Cebula, 28-10-2010 | Źródło: AP

Jeszcze kilka lat temu MySpace był zdecydowanym liderem w kategorii najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Wszystkich fanów tego serwisu powinna ucieszyć wiadomość dotycząca zmian, jakie są wprowadzane.

Powszechnie wiadomo, że zdecydowanym liderem w kategorii serwisów społecznościowych jest Facebook. Wiele osób zapomniało już o istnieniu serwisu MySpace, co było całkiem normalne w sytuacji, gdy konkurencja stale ewoluowała, a MySpace pozostawał w tym samym punkcie.
 
Nadchodzi jednak czas sporych zmian w tym serwisie. Najpoważniejszą z nich będzie oczywiście zmiana wyglądu. Jednak to nie wszystko, bo nowy MySpace ma być bardziej skupiony na konkretnej grupie docelowej - mowa o osobach, które urodziły się w trakcie wyżu demograficznego w latach 80-tych.
 
Użytkownicy korzystający z tego popularnego serwisu rozrywkowego będą mieli możliwość personalizacji wyglądu (układu, jak i sposobu prezentacji treści publikowanych na stronach), co znajdowało się na czele listy funkcji oczekiwanych przez sporą część osób. Cały czas trwają prace nad udostępnieniem wszystkich zaplanowanych nowości.
Ocena 2.75/5 (55.08%) (390 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:


 • Dodał: Demo data: 2010-10-28
  Dla mnie MySpace zbyt stara się upodobnić do Facebooka. Tak jak i nasz rodzimy NK.pl

 • Dodał: Gość data: 2010-11-19
  Wdrazanie zmian juz się rozpocęło.Uzytkownicy My Space,ze mna włacznie,na przemian gryza palce i wala glową o ścianę.Moze to przejsciowe,ale nie mozemy sie doszukać,podstawowych funkcji-za to roi sie od odjazdowych(!) animacji

 • Dodał: Gość data: 2010-11-19
  i szlag mnie trafia, bo nie dziala plynnie, jest zawodny.

 • Dodał: Gość data: 2010-12-05
  Nowy myspace niestety nie daje tak dużych możliwości aranżacji strony wg. indywidualnych upodobań jak stary. Także sporo funkcji zostało usuniętych i zastąpionych nowościami, które nie wnoszą nic konkretnego


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.