NK będzie miała grupy tematyczne

Pawel Cebula, 30-09-2010 | Źródło: NK

Wdrażanie nowych funkcji w największym polskim serwisie społecznościowym jakim jest NK nie zdarza się często. W ciągu najbliższych kilku tygodni użytkownicy tego serwisu otrzymają możliwość tworzenia grup tematycznych.

Udostępnienie nowych funkcji w przypadku tak dużych i popularnych serwisów nie jest proste. Jednym z najbardziej istotnych etapów jest bardzo dokładne przetestowanie konkretnej opcji przez jak największą grupę użytkowników. Dzięki temu, możliwe jest zdobycie wielu istotnych informacji i uwag dotyczących błędów, czy sposobu funkcjonowania.

 

W przypadku grup tematycznych testerami będzie ponad pół miliona użytkowników. W ten sposób użytkownicy wreszcie otrzymają porządne narzędzie, które znacznie ułatwi im możliwość komunikowania się ze sobą. Zastanawiające jest to, dlaczego dopiero teraz NK otrzymuje tak istotną (w serwisie społecznościowym) funkcję.

 

Osoby nieprzepadające za NK od razu dopatrują się analogii do FaceBooka i kopiowania dostępnych już od dawna możliwości prowadzenia przez użytkowników dyskusji w wątkach.

Ocena 2.55/5 (50.96%) (157 głosów)
 • Śledzik
TAGI: dyskusje   klasa   nk   grupy   nasza  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.