Flickr ma 5 miliardów zdjęć

Pawel Cebula, 20-09-2010 | Źródło: magw.at

Yahoo ma pewne powody do zadowolenia - do serwisu społecznościowego Flickr pozwalającego m.in. na hostowanie zdjęć, dodane zostało już ponad 5 miliardów plików graficznych.

Flickr mimo upływu czasu nadal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Tym, co przyciąga do tego serwisu jest nie tylko możliwość wrzucenia zdjęć na serwer, ale także podzielenia się z nimi, stworzenia albumów, otagowanie ich. W serwisie Flickr znajdziemy sporą liczbę naprawdę wyjątkowych zdjęć, jakie udało się uchwycić społeczności.

 

Flickr niecałe dwa lata temu chwalił się faktem, że dodane zostały już 3 miliardy zdjęć - można więc wyliczyć, że rocznie w tym serwisie dodawany jest praktycznie miliard nowych zdjęć. Trudno w tej sytuacji nie wspomnieć o FaceBooku, który w kwietniu 2009 roku mógł pochwalić się bazą 15 miliardów zdjęć. W lutym tego roku przedstawiciele FaceBooka poinformowali, że miesięcznie użytkownicy dodają ponad 2.5 miliarda zdjęć.

Ocena 2.6/5 (51.99%) (337 głosów)
  • Śledzik
TAGI: photo   zdjęcia   albumy   grafiki   flickr  

Komentarze:

  • SovbCBbsHbHVVsid
    Dodał: Joao data: 2012-02-02
    Fajna grieka tylko że ja z 3 na 4 level nie umiem przejść!!!!Proszę dawać linki z fajnymi końskimi grami on-line!!!


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.