Adobe udostępniło 64-bitowy Flash Player

Pawel Cebula, 16-09-2010 | Źródło: Adobe

Adobe od dłuższego czasu wspominało o chęci udostępnienie 64-bitowej wersji Flash Playera. Od momentu pojawienia się pierwszych deklaracji upłynęło sporo czasu, ale od teraz użytkownicy Windowsa, Linuksa i OS X mogą w pełni cieszyć się z nowej 64-bitowej wersji wtyczki Flash.

Coraz wyraźniej widać zainteresowanie użytkowników systemami 64-bitowymi. To z kolei zachęca producentów oprogramowania do tworzenia odpowiednich wersji swoich aplikacji. Siłą rzeczy również mniejsze - ale bardzo istotne - komponenty jak np. wtyczka Flash Player również jest stworzona z myślą o następcy 32-bitowej architektury.
 
Nowa wersja dostępna jest dla trzech najpopularniejszych platform - Windows, Linux i OS X. Adobe zapewnia użytkowników, że w przypadku przeglądarki Internet Explorer 9 z zainstalowanym nowym Flash Playerem możemy mieć do czynienia z nawet 35 proc. wzrostem szybkości działania względem poprzedniej wersji IE.
 
Sporą część internautów na pewno zastanawia, jak wyglądać będzie kwestia bezpieczeństwa - w przypadku 32-bitowego wydania dość często pojawiają się informacje dotyczące zagrożeń i błędów, jakie zostały znalezione w tej wtyczce.
Ocena 2.58/5 (51.51%) (285 głosów)
  • Śledzik
TAGI: flash   plugin   player   adobe  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2010-09-16
    "Adobe udostępniło", "Adobe wspominał", a przecież Adobe to ona (firma). Gratuluję "redaktorowi".

  • Dodał: Pawel Cebula data: 2010-09-16
    Idąc twoim tokiem rozumowania (ten) Microsoft, czy (ten) IBM są rodzaju żeńskiego - bo... to firma, czyli ona. Genialne.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.