Menu
- Aktualności
- Mój startup Nowy odcinek
- Blogi ekspertów
- Projektowanie WWW
- Planowanie
- Hosting i domeny
- Organizacja i nawigacja
- Webdesign i grafika
- Warsztat - programy
- Tutoriale Photoshop
- Programowanie i tworzenie
- XHTML, HTML i CSS
- JavaScript, DOM i AJAX
- jQuery
- PHP i SQL
- Flash i ActionScript
- Dostępność i WAI
- Promowanie stron
- Pozycjonowanie
- Reklama i marketing
- Monitoring i statystyki
- Publicystyka
- Artykuły ogólne
- Społeczności
- Praca i zarabianie
- Wywiady
- Standardy sieciowe
- Zasoby
- Kursy
- Recenzje książek
- Linki
Dla webmastera
Nk.pl na Androida, iPhone'a i Symbiana
Dawid Kulbaka, 03-09-2010 | Źródło: nk
W najbliższy wtorek rusza kampania promocyjna mobilnej wersji nk.pl. W ramach działań marketingowych promowane będą wszystkie mobilne wersje portalu. Jednocześnie z uruchomieniem wersji Lajt, Java i iPhone udostępniona zostanie dedykowana aplikacja w Ovi Sklepie Nokia.
W wyniku porozumienia firm Nasza Klasa i Nokia, użytkownicy nk.pl już w najbliższych dniach bÄ™dÄ… mogli pobrać z Ovi Sklepu specjalnÄ… aplikacjÄ™. Oferować ona bÄ™dzie Å‚atwy dostÄ™p do wszystkich funkcji portalu, w tym Å›ledzenia zmian zamieszczanych przez przyjacióÅ‚ i edytowania swojego profilu. Aplikacja ta bÄ™dzie darmowa i kompatybilna ze 116 modelami telefonów Nokia.
Obok wspóÅ‚pracy z NokiÄ…, Nasza Klasa nawiÄ…zaÅ‚a także wspóÅ‚pracÄ™ z SonyEricsson. Wynikiem tej kooperacji jest aplikacja, która umożliwia posiadaczom telefonów Xperia mini X10 i Xperia X10 mini pro mobilny dostÄ™p do nk.pl. Obecnie trwajÄ… prace nad uruchomieniem wersji Windows Mobile w ramach wspóÅ‚pracy z Microsoft, w planach jest także uruchomienie wersji Android.
Kampania bÄ™dzie realizowana zarówno w nk.pl, jak i w innych mediach internetowych w ramach sieci ARBOmedia. Obejmie ponadto sieć Multikino, gdzie prezentowany bÄ™dzie najnowszy spot informujÄ…cy o mobilnym sposobie korzystania z portalu. Kampania potrwa do koÅ„ca października.
W ciÄ…gu pierwszych 3 tygodni od udostÄ™pnienia wersji lajt portalu m.nk.pl strona odnotowaÅ‚a 35 mln odsÅ‚on mobilnych i 6,1 mln wizyt. Każdego dnia strony mobilne NK notujÄ… 260 tys. wizyt. wykonywanych przez 200 tys. unikalnych użytkowników.
Ocena 2.7/5 (54%) (40 głosów)
- Åšledzik
Komentarze:
Dodaj komentarz:
Najlepiej oceniane newsy
- Facebook bez limitu wieku? (5.00)
- Stadiony na Euro 2012 w Google Street View (4.67)
- Chrome czÄ???ciej u??ywany ni?? IE? (4.00)
- Google poinformuje o ??Ä?daniach usuniÄ?cia adres??w URL (4.00)
- Samoobs??uga w Onet.pl (3.71)
- Mapy Google z wyszukiwaniem g??osowym (3.62)
- Mobilking: witryna nowego operatora kom??rkowego (3.61)
- Google+ coraz popularniejszy w Polsce (3.60)
- Ilu u??ytkownik??w miesiÄ?cznie korzysta z T??umacza Google? (3.58)
- Rekordowa zbi??rka funduszy Wikimedii (3.57)

