Nk.pl na Androida, iPhone'a i Symbiana

Dawid Kulbaka, 03-09-2010 | Źródło: nk

W najbliższy wtorek rusza kampania promocyjna mobilnej wersji nk.pl. W ramach działań marketingowych promowane będą wszystkie mobilne wersje portalu. Jednocześnie z uruchomieniem wersji Lajt, Java i iPhone udostępniona zostanie dedykowana aplikacja w Ovi Sklepie Nokia.

 W wyniku porozumienia firm Nasza Klasa i Nokia, użytkownicy nk.pl już w najbliższych dniach będą mogli pobrać z Ovi Sklepu specjalną aplikację. Oferować ona będzie łatwy dostęp do wszystkich funkcji portalu, w tym śledzenia zmian zamieszczanych przez przyjaciół i edytowania swojego profilu. Aplikacja ta będzie darmowa i kompatybilna ze 116 modelami telefonów Nokia.

 

Obok współpracy z Nokią, Nasza Klasa nawiązała także współpracę z SonyEricsson. Wynikiem tej kooperacji jest aplikacja, która umożliwia posiadaczom telefonów Xperia mini X10 i Xperia X10 mini pro mobilny dostęp do nk.pl. Obecnie trwają prace nad uruchomieniem wersji Windows Mobile w ramach współpracy z Microsoft, w planach jest także uruchomienie wersji Android.
 
Kampania będzie realizowana zarówno w nk.pl, jak i w innych mediach internetowych w ramach sieci ARBOmedia. Obejmie ponadto sieć Multikino, gdzie prezentowany będzie najnowszy spot informujący o mobilnym sposobie korzystania z portalu. Kampania potrwa do końca października. 
 
W ciągu pierwszych 3 tygodni od udostępnienia wersji lajt portalu m.nk.pl strona odnotowała 35 mln odsłon mobilnych i 6,1 mln wizyt. Każdego dnia strony mobilne NK notują 260 tys. wizyt. wykonywanych przez 200 tys. unikalnych użytkowników. 
Ocena 2.88/5 (57.52%) (298 głosów)
 • Śledzik
TAGI: mobile   nk  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.