Nocowanie.pl wchłania konkurencję

Dawid Kulbaka, 18-08-2010 | Źródło: Własne

Nocowanie.pl będące jednym z liderów rynku turystycznego w polskim internecie przejęło na początku tygodnia serwis Odpoczywaj.pl, zwiększając tym samym swój zasięg i rozszerzając portfolio stron turystycznych.

Odpoczywaj.pl funkcjonuje od 2004 roku, a w jego bazie znajduje się blisko 400 obiektów. Niewątpliwą zaletą serwisu jest jego łatwa do zapamiętania domena, jednoznacznie kojarząca się z wypoczynkiem. W tej chwili trwają prace mające na celu włączenie Odpoczywaj.pl do grupy serwisów turystycznych Nocowanie.pl, a następnie promocję nowej marki.

 
Nocowanie.pl funkcjonuje w sieci od 2005 roku, a według badania Megapanel miesięcznie odwiedzane jest przez blisko milion użytkowników, co przekłada się na ponad 11 mln odsłon. Oprócz obszernej bazy noclegowej, użytkownicy serwisu mogą przeglądać opinie o obiektach oraz relacje z efektownych imprez.
Ocena 2.61/5 (52.29%) (192 głosów)
 • Śledzik
TAGI: przejecia  

Komentarze:


 • Dodał: Gość data: 2010-08-19
  Zakładam, że jest to news reklamowy bo jak nie, to nie wiem o co chodzi. Jak serwis, który ma około 200 wizyt dziennie może być konkurencją dla Nocowanie.pl?

 • Dodał: Gość data: 2010-08-20
  pewnie sama domena może być coś warta
 • Noclegi
  Dodał: Gość data: 2010-11-17
  http://tanie-noclegi-online.pl/ polecam ten serwis
 • spamują
  Dodał: jestem gościem data: 2012-10-16
  Grupa nocowanie.pl stosuje niedozwolone techniki seo i już dawno powinni zostać za to ukarani przez wyszukiwarki. Przykładów nie będę podawał, każdy kto wie jak to sprawdzić, sobie sprawdzi.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.