Google Chrome w wersji Canary

Krzysztof Marciniak, 26-07-2010 | Źródło: cnet

Dla każdego fana Chrome, który chce poznawać najnowsze funkcje i możliwości przeglądarki, nawet jeśli mogą okazać się niestabilne, Google przygotowało specjalną wersję - Canary. To auto-aktualizująca się przeglądarka, która działa niezależnie od standardowej instalacji Chrome.

"Canary będzie częściej aktualizowana niż kanał Dev (większe ryzyko niestabilności przeglądarki). Będzie tak szybko aktualizowana jak tylko okaże się, że repozytorium kodu jest spójne (nightly builds)" - tłumaczył Mark Larson. "Polecam go dla każdego, kto chce pomóc przetestować najnowsze możliwości Chrome. Wszystkie dane, które otrzymujemy od użytkowników - zwłaszcza statystyki awarii - pomagają nam zidentyfikować i rozwiązać problem dużo szybciej".

 

Podczas gdy kanał dev jest aktualizowany raz w tygodniu/raz na 2 tygodnie, tak Chrome w wersji Canary może być aktualizowany nawet codziennie. Google planuje także wydanie stabilnej wersji Chrome nieco wcześniej niz planowano. Do tej pory była wydawana około raz na kwartał. Google zapowiada polepszenie tego wyniku dwukrotnie.

 

Chrome Canary skierowany jest do użytkowników, którzy lubią testować nowe funkcje i nie boją się częstych crashów i niespodziewanych awarii. Ci, którzy szukają ładnej i bezawaryjnej przeglądarki na pewno nie będą usatysfakcjonowani z Chrome Canary.

 

Pobieranie Google Chrome Canary Build.

Ocena 2.6/5 (52.09%) (215 głosów)
  • Śledzik
TAGI: chrome   canary   google  

Komentarze:

  • TQNSasMdnJXhh
    Dodał: Ghieane data: 2012-10-18
    Мне понравилось. Особенно про Пай и Модернайзер, а то я щас редко верстаю, не совсем в курсе новых хаков. Маленько режет глаз фраза: такие CSS3 селекторы как border-radius, box-shadow . Может лучше CSS3-свойства ? Тем более что и по ссылке речь о fetruaes .


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.