Redesign serwisu Patrz.pl

Dawid Kulbaka, 22-07-2010 | Źródło: Patrz.pl

Jeden z najpopularniejszych polskich serwisów video właśnie uruchomił nową wersję. Główne nowości to integracja z Facebook oraz redesign serwisu.

Zmiany związane z nową wersją to przede wszystkim redesign strony głównej serwisu, na której podkreślono społecznościowe funkcjonalności Patrz.pl. To także nowa podstrona prezentująca treści multimedialne, zaopatrzona w odtwarzacz 16/9 oraz nowy system polecanych plików.
 
Nowa wersja Patrz.pl stanowi także pierwszy etap integracji usług Grupy Pino z Facebook’iem. Użytkownicy serwisu otrzymali możliwość dodawania i promowania materiałów z Patrz.pl na najpopularniejszym serwisie społecznościowym świata. Patrz.pl udostępnił również dodatkowy odtwarzacz video, który podobnie do rozwiązania Youtube.com, uruchamia film wewnątrz aktualności Facebooka. Plany na najbliższą przyszłość zakładają również integrację kont Patrz.pl z usługą Facebook Connect.  
 
Patrz.pl założony w 2005r. przez trzech absolwentów informatyki Politechniki Wrocławskiej był pierwszym serwisem służącym do współdzielenia i wymiany multimediów w Polsce. Serwis wraz z należącymi do niego widgetami video, odwiedza regularnie 4 mln unikalnych użytkowników (gemiusTraffic, Maj 2010).
Ocena 2.55/5 (51.06%) (311 głosów)
 • Śledzik
TAGI: redesign   patrz  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.