AOL szuka polskich programistów

Dawid Kulbaka, 21-07-2010 | Źródło: AOL

Amerykański gigant internetowy AOL organizuje jutro spotkanie dla osób chętnych podjęcia pracy w tej korporacji. Osoby zainteresowane będą mogły poznać menedżment firmy oraz techników, którzy opowiedzą o ścieżce kariery i atmosferze w pracy.

 

Spotkanie z pracownikami AOL odbędzie się w Hotelu Novotel Centrum przy ul. Kościuszki 5 w Krakowie, w godzinach od 17:00 do 19:00. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję złożyć aplikacje na stanowiska pracy w Dublin Development Center oraz w niemieckiej siedzibie firmy.

 

- AOL chce pozyskać polskich pracowników działu IT, ponieważ są oni jedną z najbardziej pożądanych grup zawodowców na całym świecie. Już w roku 2005 zajęli I miejsce w światowym rankingu informatyków Top Coder, prowadzonym przez amerykańskie firmy informatyczne - czytamy w komunikacie prasowym.
 
Wiedza naszych rodzimych informatyków wykorzystana zostanie w Irlandii i Niemczech. Oferta AOL kierowana jest głównie do absolwentów kierunków informatycznych, którzy posiadają 2-5 letnie doświadczenie zawodowe i biegle posługują się językami obcymi, głównie językiem angielskim.
 
AOL, dawniej America Online, to jeden z największych dostawców treści i usług internetowych, zatrudniający w swoich biurach, w Dublinie San Francisco, Dulles, Nowym Jorku i Bangalore, aż 8000 osób. Obecnie firma kładzie duży nacisk na rozwój siedziby w Irlandii, która wkrótce stanie się centralą korporacji.
 
Dublin Development Centre stanie się więc europejskim sercem AOL. W ciągu najbliższych dwóch lat firma planuje utworzenie tam 50 nowych wakatów. Siedziba umiejscowiona w samym centrum miasta ma sprzyjać pracy, wspierać kreatywność oraz atrakcyjną lokalizacją przyciągać nowych pracowników. 

 

Ocena 2.65/5 (52.95%) (278 głosów)
 • Śledzik
TAGI: aol   portale  

Komentarze:

 • kiedy
  Dodał: Gość data: 2010-07-22
  Szanowny pan redaktor zapomniał podać daty wydarzenia.
 • @ Gość
  Dodał: Dawid Kulbaka data: 2010-07-22
  Jest data przy newsie i podana informacja, że AOL spotkanie "organizuje jutro". Byc może mogłem faktycznie sprecyzować. Dzięki.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.