Zobacz stadiony Mistrzostw Świata 2010 w 3D (wideo)

Dawid Kulbaka, 08-06-2010 | Źródło: Softpedia

W najbliższy piątek rozpoczyna się święto piłki nożnej, czyli Mistrzostwa Świata RPA 2010. Dla fanów tego sportu Google przygotowało kilka atrakcji.

Gogole za pomocą narzędzi Earth i Maps przygotowało zdjęcia stadionów z zewnątrz i od środka w wizualizacji trójwymiarowej. Internauci na stronie maps.google.com/exploresouthafrica mogą zapoznać się z 10. arenami sportowymi, na których będą rozgrywane zawody. Wszystkie obiekty za pomocą zmiany perspektywy ujęć można dokładnie zwiedzić oraz zapoznać się ze szczegółami. 

 
- Fani futbolu już teraz mogą poczuć atmosferę mistrzostw na stadionach piłkarskich w RPA, w tym Soccer City w Johannesburgu czy Peter Mokaba Stadium w Polokwane – powiedział Julie Taylor, z Google South Africa.
 
A dla pragnących lepszej jakości zdjęć i wizualizacji Google przygotowwało w programie Earth wycieczkę po arenach mundialu 2010:
 
 
Ocena 2.67/5 (53.36%) (265 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google   sport   3d   2010  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.