Podgląd strony web w różnych przeglądarkach z Adobe

Krzysztof Marciniak, 04-06-2010 | Źródło: webappers

BrowserLab pozwala na podgląd strony w różnych przeglądarkach i różnych systemach operacyjnych przy pomocy przeglądarki internetowej.

BrowserLab pozwala dokładnie wskazać problemy z kompatybilnością strony. Porównując wygląd porównywanej strony internetowej w różnych przeglądarkach, łatwo zidentyfikować potencjalne problemy i różnice.

 

BrowserLab umożliwia sprawdzenie kompatybilności na przeglądarkach Chrome, Firefox, Internet Explorer oraz Safari w różnych wersjach i na różnych systemach operacyjnych. Po wykonaniu analizy kompatybilności strony internetowej z różnymi przeglądarkami, uzyskamy pełnoekranowy wynik z porównaniem wyglądu strony w zaznaczonych wcześniej przeglądarkach.

 

 

 

BrowserLab oferuje ciekawą funkcję - "Onion skins", która umożliwia nałożenie na siebie wyglądu dwóch stron w różnych przeglądarkach. W ten sposób bardzo łatwo można dostrzec różnice wyświetlania strony w różnych przeglądarkach.

 

Do używania BrowserLab niezbędne jest stworzenie darmowego konta.

Ocena 2.65/5 (52.93%) (294 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.